právě běží 3. bleskovka až do 27.března... BERU VŠECHNY!!!!!!!!

Talisman

9. února 2008 v 14:49 | Dark-Lucy
Talisman
je jedním z nejmocnějších "nástrojů" k magické SEBEOBRANĚ. Slovo Talisman je odvozeno s řeckého slova " telesma ", které znamená rituál, jenž se odvozuje od slovo Telos neboli výsledek. Talisman je předmět, který se rituálně připravuje či upravuje, aby se dosáhl určitý výsledek. Rituál má nabít talisman silami a vlastnostmi, jenž vedou k čarodějnictví / mágovým cílům.

Použití talismanů
Rozdíl mezi talismanem a amuletem je v tom, že amulety nosíme kvůli ochraně, zatím co talismany jsou vyrobeny a magicky nabíjeny k určitému účelu. K tomu, aby fungovaly se nemusí nosit na holém těle. Hlavní funkcí talismanu je promítat vaší vůli do pohyblivého uspořádání vesmíru. Rituály pozitivní magie vám pomohou dosáhnout koncentrace vyladěním se na energie, s nimiž si přejete pracovat. Talisman je tedy uměle vyrobený předmět vybavený magickými schopnostmi, zvlášť odvracet zlo, od jeho majitele, a naopak mu přinášet dobro, štěstí, peníze,...
Talisman k ochraně bytu
Musíte se vydat na farmu, kde mají koně. A náhodně najít zapomenutou podkovu, nebo jí alespoň pokusit se dostat od farmáře. Podkovu si vezměte domů a pověste si ji nad domovní dveře. Váš dům bude chráněný před zloději a pobudy.
Talisman pro let letadlem
Musíte-li se vydat na cesty letadlem existuje jeden talisman, který je velmi účinný. Sežeňte si zlatý plátek do tvaru mince (kruhu). ( V každém zlatnictví lze dostat.) Vyryjte si na něj nebo si nechte u zlatníka vyrýt - "Klidně, bezpečně pod dohledem božího oka."
Talisman pro překonávání neshod a nedorozumění v obchodní komunikaci
Tento talisman je afrického původu. Je to lev s koulí v tlamě. Musí být ze zlata.
Talisman na ochranu zdraví
Když čekáte hektické období noste sebou trochu pelyňku.
Talisman ke zbavení se strachu z duchů
Trpíte-li těmito obavami, je tu talisman, který tyto útoky strachu blokuje. Když na vás přijde strach vezměte si bobulku vanilky a do pravé ruky špetku soli.
Talisman k přátelskému naladění soudce
Tento talisman má být k spřátelení soudce při vaší soudní při. Napište na pergamen ve dvou kruzích.- Vnější kruh : Nebesa mne ochraňují odevšeho zla a ignorance.
- Vnitřní kruh: Ochraň mne před nespravedlností a ignorancí.
Talisman k rozšíření vašeho intelektu
Tento talisman má zvýšit kapacitu inteligence a zajišťuje dokonalost v psaném a slovním projevu. Je to sluneční záře ve zlatě ( nebo v topasu ) a s uprostřed vyrytým černým hadem.
Talisman k uchránění před skandálem
Tento talisman zabraňuje všem trapasům..Budou se vám zdaleka vyhýbat.
Noste sebou malé pouzdro z černého saténu, ve kterém bude prasečí kůstka, bobkový list, bílé pírko a kousek zauzlované černé nitě.
Talisman k naplnění vašich přání
Magický čtverec složený z písmen ESAUE, je-li správně použit vám přinese cokoliv si budete přát. Napište krví z vaší levé ruky na pergamenový papír následující:
E
S
A
U
E
SS
AA
UU
E
S
A
U
E
Přitom vizualizujte a vaše sny se splní. Poté musíte magický čtverec zničit -spálit.
Talisman k uchování mladosti
K udržení mládí, energie a dobrého srdce udělejte si talisman z kořene přestupu (rostlina) a noste jej na holém těle.

Výroba talismanu

Talisman může být z jakéhokoliv materiálu - kamene, papíru, pergamenového papíru, olova, stříbra, zlata, mědi, tradičně jsou některé látky vhodnější než druhé a jejich používání nasytí talisman ještě větším množstvím síly.
Každý den v týdnu je ovládán nějakou planetou: Neděle - Sluncem, Pondělí - Měsícem, Úterý - Marsem, Středa - Merkurem, Čtvrtek - Jupiterem, Pátek - Venuší a Sobota - Saturnem.
Každá z těchto planet je spojena s kovem: Slunce - zlato, Měsíc - stříbro, Mars - železo, Merkur - rtuť, Jupiter - cín, Venuše měď a Saturn - olovo.
NEDĚLE
Slunce
Zlato
štěstí, naděje, úspěch, peníze, kariéra, čest, autorita
PONDĚLÍ
Měsíc
Stříbro
sny, rodinné vztahy, plodnost, sny, děti, péče, domov
ÚTERÝ
Mars
Železo
manželství, bojovnost, city, odvaha, ochrana, síla
STŘEDA
Merkur
Rtuť
kontakty, cestování, poznání, intelekt, rozum, psaní
ČTVRTEK
Jupiter
Cín
peníze, prestiž, uznání, hazard,obecně štěstí, přání
PÁTEK
Venuše
Meď
láska,vztahy, krása, spol.události, zásnuby, přátelství
SOBOTA
Saturn
Olovo
život, dohody, osud, pověst, čas, přesnost, stabilita
Například když víte, že je neděle spojena s úspěchem v práci a že k ní patří kov zlato, víte, že je velmi účinný talisman by měl být vyroben ze zlata. Rtuť působí potíže, protože je to tekutý kov. Buď ji nalijete do malé skleničky a nebo jde nahradit jiným kovem a to buď zlatem anebo stříbrem , použít lze též pergamenový papír.
Zlatem, stříbrem a pergamenovým papírem jde nahradit jakýkoliv kov, pokud není dostupný. Nejběžnější formou talismanu je kovový disk, který se nosí na řetízku.
Planety
Slunce
Měsíc
Merkur
Venuše
Mars
Jupiter
Saturn
Uran
Neptun
Pluto
Země

Numerologická hodnota čísel
1
2
3
4
5
6
7
8
9
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
V
X
Y
Z

Znamení zvěrokruhu
Beran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Štír
Střelec
Kozoroh
Vodnář
Ryby
Magický čtverec
4
9
2
3
5
7
8
1
6
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama